I LO Giżycko

I LO Giżycko


#1 2007-02-27 23:14:11

Andrzej

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-01-02
Punktów :   

Termin zjazdu

Skoro forum powstało m.in. po to, aby umożliwić dyskusję na temat terminu zjazdu - to ktoś w końcu musi otworzyć ten wątek. Tak więc raz, dwa, trzy - próba mikrofonu

Zgodnie z tematem - Ania zaproponowała termin 28 kwietnia - czyli początek długiego weekendu. Z jednej strony termin bardzo dobry - bo przecież początek długiego weekendu, z drugiej - no właśnie...

Wg. mnie są 2 powody dla których ten termin nie jest najszczęśliwszy:
1) Brak urlopu - wszyscy chcą iść na urlop, bo przecież jest długi weekend - ale czasami ktoś jednak musi w firmie zostać (jakiś dyżur, utrzymanie systemów itp.)
2) Urlop i zaplanowanie jakiejś większej "wycieczki" niż wyjazd na 2 dni w rodzinne strony (w końcu to 9 wolnego przy 3 dniach urlopu).

Z mojego punktu widzenia oba powyższe przypadki mogą mieć miejsce, dlatego uważam, że zwykły weekend byłby po prostu wygodniejszy i łatwiejszy do realizacji.

Jaka jest wasza opinia w tym temacie? Czy uważacie, że 28 kwietnia jest dla Was odpowiednim terminem?

Offline

 

#2 2007-02-28 07:59:29

marek

Administrator

7053373
Zarejestrowany: 2007-01-03
Punktów :   

Re: Termin zjazdu

W czasie dlugiego weekendu mam juz zaplanowana wizyte gdzie indziej wiec pkt 2 prozozycji ( wycieczka)dla mnie odpada, 28.04 moze byc niemniej jednak spotkanie w innym terminie jest z mojej strony do zaakceptowania. Jezeli spotkanie byloby w weekend ( jakikolwiek)to nawet nie "grozi" mi wziecie urlopu

ps. proponuje Andzej zrobic ankiete na stronie glownej nt terminu


the grass is always greener on the other side

Offline

 

#3 2007-02-28 23:47:32

MAM

Administrator

Zarejestrowany: 2007-01-02
Punktów :   

Re: Termin zjazdu

Może niezbyt dokładnie się wyraziłem w p. 2 - nie chodziło mi o jakąś większą wycieczkę klasową, tylko o to, co każdy może planować indywidualnie na ten termin. Czyli pasujesz jak ulał do pkt 2

Co do ankiety - jestem za, ale przydałyby się jakieś alternatywne propozycje terminów. Może 19 albo 26 maja? Przy tym drugim terminie byłaby okazja złożyć osobiście życzenia mamie

PS.
Czasami będę pisał jako MAM, czasami jako Andrzej -zależnie od tego, jak się zaloguję.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plforum fishingsuperstars wczasy w Gdańsku rasa maltańczyk cena